Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Fan Club

En İyi Selena Gomez Fan Club Burası !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart Röportaj

YazarMesaj
Mrs.Pattinson
Tam Selena Fanı
Tam Selena Fanı
Mrs.Pattinson

Kristen Stewart Röportaj Empty
MesajKonu: Kristen Stewart Röportaj   Kristen Stewart Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 5:15 pm

Rob'un sana evlenme teklif ettiği doğru mu?

Evet,yani,ne kadar ciddiydi bilmiyorum ama evet,etti.

Nasıl oldu?

Bir anda oldu işte.Birlikte çok zaman geçirdik,gerçekten çok.Çoğu zaman birlikte yorulduk.Bilirsiniz ya...

Şimdiden birçok hayran edindin,şimdiye kadar karşılaştığın fanlar nasıldı?

Çoğunlukla pozitif ve bu çok etkileyici.Aslında onlarla biraz uğraşmak zorunda kalıyorum.Bu gibi durumlarda bir dakika bekliyorum ve...suratımdaki gülümsemeyi koruyabileceğimi ve ağzımdan onların beni çarmıha germesine sebep olacak salak bir kelime çıkmamasını umuyorum.Ama bu iyi.Bir konuda çok tutkulu olmaları çok güzel.Demek istiyorum ki,bende kitabı onlar kadar önemsiyorum..

Bu rolü gerçek gibi yapıp,karakterinle bağlantı kurmak istiyorsun ama öbür tarafta,bu izleyenlerin oylarına kalmış bir şey.Hayranlarının tepkisinden kendini sorumlu hissediyormusun?Bu,performansını nasıl etkiledi?

Hikayede kendimi çok sorumlu hissettim önce.Ve karakterde...Eğer yapmazsan,eğer seni çok zorlayan o kısmı nasıl oynayacağını anlamazsan,hayranlar tam o sayfada ölmüş bile olsa bunun bir anlamı olmaz.Benim hayranlar hakkında düşüncemi daha güçlü kıldı bu.Filmi yaparken hayranlar hakkında fazla birşey bilmiyordum.Fazla dikkat etmiyordum ve stüdyolarımızı,setlerimizi ziyaret ediyorlardı,çok sevinçliydiler.Ve herkes "ünlü" moduna giriyordu tüm bu zaman zarfında.Bense "daha filmi bitirmedik.Hiç mi gazete okumuyorsunuz?Filmin nasıl olacağını şimdiden görebiliyormusunuz?" .. Aynı zamanda düşündüm ki,eğer karakter hakkında herkesin fikrini dikkate alırsan ve bunları Bella'ya uygularsan,onu hemen asılıp da kavrayabileceğin biri olarak göremezsin.Sen olayı,onun üzerinden yaşadın,bu yüzden kendini onun pozisyonunda düşünmelisin,bu yüzden herkesi bu konuda tatmin edemem.Ben kendinden en az ekleme yapan karakteri oynuyorum.Sanki olayı başından sonuna kadar Kristen yaşamış gibi.Sanki ben sadece garip olaylar yaşamış öylesine bir kızmışım gibi.

Bir oyuncu olarak,bitmez tükenmez film kontratlarını imzalamak fazla yaşadığın bir şey mi?

Karar verdiğim doğrultuda,gittiği yere kadar takip etmeye hazırım.İkinciyi,üçüncüyü ve dördüncüyü de.Yine,bunlar sorumluluk hissettiğimden kaynaklanıyor biraz.Ben filmde bir kıvılcım görürsem o filmi yaparım.

Yönetmen Catherine Hardwicke ile çalışma sürecinden bahsedermisin?

Evet.O..aslında bu kelimeyi bulmak çok zor.O biraz eksantrik.Onunla ilk tanıştığınızda "vay canına,sen kesinlikle delisin" dersiniz.Yani,ben bu kadını seviyorum.Ama onunla ilgili birşey var ki,eğer bir şey yazılmışsa onu farklı yollarla çekebilirsiniz ama onun duygusal anlayışı,temel anlayış biçimi gibi.Olayları zor hale getirmiyor.

Geçen Entertainment Weekly degisindeki Twilight'ın çekimiyle ilgili hikayede,sanki senin onun rolü hakkında konuşman Rob'da takıntı olmuştu.Bu doğru mu?

Evet,burada o kadar insan ve ekip toplanmış bir film çekiyorlar,bu hepimizde var.Ama evet,Rob bazen bir sahneyi o sakinleşene kadar çekemememize sabep oluyor.Ben onun hakkında onunla konuşuyorum bazen ve bundan nefret ediyor.Sanki sorun her zaman senin ona "hayır,gerçekten iyiydin",o da "hayır,sence bu laflara ihtiyacım var mı?" demesiymiş gibi.Yani onun oynadığı kısımlarla ilgili yapması gereken çok şey var gibi.

Film promosyonu olarak bazı alışveriş merkezlerine gidecekmiş ekip.Sende buna dahil misin?

Sanırım ben de 2 yere gideceğim.

Buna hazır mısın,heyecanlı fanlara?

Evet,Roma'da bir kitap imzalama günümüz vardı.Binayı terkederken,arabaya binemedim.Aslında çok korkunçtu.Güvenlik görevlileri tarafından sürüklenmek zorunda kaldım.Ayaklarımın üzerinde bile duramıyordum.Sonra da arabaya fırlatıldım;eğer fırlatılmasaydım,gerçekten ezilecektim.Çok garipti.Bir ababanın içine fırlatılmıştım,kapısı aniden kapanmıştı ve araba birden sallanmaya başlamıştı.Benimle hiçbir alakası olmayan bir şekilde.Bu gerçekten gerçeküstü bir deneyim çünkü kendi kendime diyorum ki "Ah Tanrım,neden?" Ama yinede bunlar geçince herşey iyiydi.Sanırım bu deneyim yer altından girişi olan yüksek güvenlik önlemleri alınmış bir yerdi.Hepimiz korunuyorduk.Bundan sonra etrafımda 15 iri yarı adam olmasan hiçbir yere gitmem.

Silinmesinden üzüntü duyduğun sahneler var mı?

Ben filmi bir kez gördüm ve hiç bir sahne silinmemişti.Aslında tek bir şey silinmişti.Ama orası belki biraz gereksiz gibiydi.Ana o sahnede yürüyüp konuşuyoruduk ve fazla bir şey yoktu.Sanırım o sahneyi çıkaranlar,biraz karakterlerimizin dışına çıktığımızı düşündüler ki ben buna kesinlikle katılmıyorum,ama bunu gördüğümde üzüldüm.Ama öyle iyi birleştirdiler ki görmek için bende sabırsızlanıyorum.

Bir örnek verebilirmisin?

Mesela ağaçlarda çektiğimiz zor sahneler.Orada Ed,beni yukarı çıkarıp dünyanın en güzel manzarasını gösteriyordu.Ve bende diyordum ki-çok salakça geliyor ama filmdeki laflarım bunlar- "Böyle bir yer var olmuş olamaz" ve o da diyordu ki "ama benim dünyamda var" işte bu Rob'un lafları.

Bu fragmanda var!

Evet biliyorum,biliyorum.Biraz garip olduğunu biliyorum.
http://www.mileycyrusfan.yetkinforum.net

Kristen Stewart Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart Filmografi
» Kristen Stewart Biyografi
» Kristen Stewart İle Soru Cevap
» Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika)
» Kristen Makyaj Oyunu..