Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Fan Club

En İyi Selena Gomez Fan Club Burası !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim..

2 posters
YazarMesaj
Mrs.Pattinson
Tam Selena Fanı
Tam Selena Fanı
Mrs.Pattinson

Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim.. Empty
MesajKonu: Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim..   Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim.. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 1:05 pm

Robert : "Ben o kadar da ilginç biri değilim.."

Twilight'ın çekici erkeği Robert Pattinsondünya çapındaki tüm hayranlarının takıntısı halinde ama mütevazı aktör bunun farkında değil..
"Gerçektenben o kadar da ilginç biri değilim" diyor 22 yaşında Rob. Boş zamanlarında genellikle abartılı olmayan eğlenceleri tercih ediyor.. "Film izlerimkitap okurumve her tür müziği çalarım" diyor Rob..
Müzik besteleyen gitar ve piyano çalan Pattinson 22 Aralık'tan beri evi Londra'da dinleniyormuş. Ayrıca yerel müzik sahnesinde de birçok kez sahneye çıkmış.
Mart ayında Rob'un tüm bu boş zamanı yok olacak çünkü serinin devamı olan Yeni Ay'ın çekimlerine başlanacak..Yeni Ay Vancouver ve İtalya'da çekilecek..

Twilight tapılası bir fenomene dönüştüğünden beri Rob şu anda Hollywood'da en rağbette olan oyunculardan biri halinde..
"Çekimi bitirdiğimiz günü hatırlıyorum (Twilight)" diyor Rob.."Bu çılgınca..Los Angeles'da biri beni hergün çekiyordu.."..Paparazzilerin Rob'a olan bu ani ilgisi onun çalışmadığı zamanlarda Londra'da takılmasıymış.. Rob hayranlarının hergeçen gün arttığı Amerika'ya nazaran Londra'da daha az bir paparazzi hedefi konumunda..

"Hayatım boyunca kalabalıkta hep rahatsız ve gergin olmuşumdur" diyor Rob. "Her zaman bana baktıkları hissine kapılıyorum" gülüyor .. "Bir süpermarkette etrafta kimse yoksa panik atak içerisinde olabilirim..Bu 5 yıl önceydikimse beni tanımadan önce.."Hollywood yıldızlığı ; Rob'un en az birkaç yıl boyunca Twilight serüveni devam ederken alışması gereken bir sıfat..Ayrıca yakışıklı aktorün bunun dışında yeni projeleri de var..27 Mart'ta yeni filmi olan "Little Ashes" (ki Twilight'tan önce çekilmişti) gösterime giriyor..Bu iddialı filmde Rob ekzantrik ve surrealist kişiliğiyle tanınan İspanyol ressam Salvador Dali'yi canlandırıyor..
İyi bir aktör olma konusunda çok ciddi olan Rob belki bir gün kendi sinema şirketini kurabilir.. Şu ana kadar birkaç senaryo dahi yazmış olan Pattinson ayrıca para takıntılı Hollywood film sektörüne karşı da tedbirli.."Film sektörünün şu anki halini sevmiyorum" diyor Rob.. "Eğer iyi bir senaryon varsa bu hemen stüdyoya gidiyor ve mali işleriyle uğraşılıyor sonra hepsi değiştiriliyor çünkü bu işten para yapmak istiyorlar..Peki onun para yapıp yapmayacağını nerden biliyorlar? Bunu yaptıkları zaman aslında tek yaptıkları şey onu umumileştirmek ve bu da onun para yapacağına garanti vermez.."Rob'un bu yeteneği ve şu anki gücü ilerde istediği filmi yapabileceği işaretini veriyor.."Bunu yapmanın tek yolu risk almak" diyor Rob. "Ve insanlara güvenmelisiniz.Böylece iyi işler yapabileceğiniz arkadaşlarınız olur ve beraber birsürü güzel şey yaparsınız..İşte benim istediğim de bu .."
http://www.mileycyrusfan.yetkinforum.net
McCartney
Yeni Fan
Yeni Fan
McCartney

Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim.. Empty
MesajKonu: Geri: Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim..   Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim.. Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 11:59 pm

Teşekkürler

Robert:Ben Okadar ilginç biri değilim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Japonyada
» Robert Pattinson Fan
» Robert Pattinson Damat Adayı
» Robert Pattinson Türkiye
» Robert Ve Eski Sevgilsi