Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez Fan Club

En İyi Selena Gomez Fan Club Burası !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika)

YazarMesaj
Mrs.Pattinson
Tam Selena Fanı
Tam Selena Fanı
Mrs.Pattinson

Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika) Empty
MesajKonu: Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika)   Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika) Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 1:07 pm

Genc kızların sana sanki bir rockstarmıssın gibi ilgi göstermeleri kendini nasıl hissettiriyor?

Bu büyük bir gurur.Bu ilgiye sahip olmamın aslında benimle hicbir alakası yok.Onların ilgisi canlandırdıgım rüyalarındaki mükemmel adam Edward'a.

Fanların seninle aynı fikirde mi?

Bu bir fenomenhic sonu yokmus gibi ve beynim daha bunun karsılastırmasını bitirmedi.Her seferinde fanlara bakıyorum ve garip geliyor.Meksika'daİtalya'da ve simdi Amerika'da nerde ilerlersem insanların reaksiyonu cığlıklar oluyor.

Hic garip bir fan diyaloğun var mı?

Bir kız toplulugu evimin önünde duran arabama kücük notlar bırakmıstı.İlkinde ''ben garip biri degilim ama lütfen beni ara.''diye bir not.Sonraki günde ''lütfen beni reddetme'' ve daha sonrada ''eger beni reddetmeye devam edersen kendimi öldürürüm(fakat ben garip degilim tamam mı ?)'' diye bir not bırakmıstı.
Edward rolüne nasıl hazırlandın?
James Dean'in Rebel'deki performansından ilham aldım.Çünkü düsündüm ki bu stil bir vampire uyarlandıgında gercekten eglenceli olacaktı.Vücut dilimi biraz değistirdimcok fazla koştumboks yaptım iki ay boyunca günde iki saat ve dürüstce söylemeliyim hayatımda hic bukadar fit olmamıstım.Tuhaf yanı da sporda hic iyi olmamamdı.

Kristen ile ilişkin nasıldı?

Kristen harika biri ve sende ilk olarak telefonunu almalıyım dürtüsü uyandırıyor.Fakat kendimi sunu hatırlamaya zorladımyüzde 90 olarak perdede ne yapacagımanasıl rol yapıcagıma.Karakteri onunla yaratma yönteminde oldukca eğlendim.Sahnelerimiz hakkında konusarak tüm gecemizi harcadık ve sonraki gün görüsümüz hakkındaki noktaları savunduk.Bu yaratma enerjisi aramızda cok özel bir bağ yarattı.

Film posterlerinde genç bir kızı bastan cıkarırken ki görüntünü gören ailelere ne söyleyebilirsin?

Şunu akıllarında tutmalılar bu vampirler sex yapmıyorlar filmde.Bu bence aileler icin cok önemli bir noktacünkü kitabın temelini olusturan mesaj abstinence(bir cesit perhiz kendini yoksun bırakma biseylerden)Aynı zamanda bence Bella bir rol model cünkü cok duygusal ve tutkulu.Twilight'ın oldukca zararsız olması hos ve gurur verici.

Eskiden neler yapmaktan hoslanırdın?

Sinemaya gitmeyi cok severdimtonlarca film izledim.Eskiden cok fazla yazardım.Kendimi bir yazar olarak düsünürdüm.

Elbiselerini değiştirmekten hoslanmadıgın dogru mu ?

Evet bunu bazen yapıyorum.Bu görüsme icin temiz bir jean giydim fakat su anda kendi kokuma bile dayanamıyorum.

Bu senin icin gelenek gibi birşey mi?

Hoslandıgım birkac giysim var ve ben sürekli seyahat ediyorum.Bu yüzden onları yıkamaya pek zamanım olmuyor.Bu cok acınası neden bunu size anlattıgımı bilmiorum.

Saçlarını nasıl böyle havada yapabiliyorsun?
Bu tarzı buldugumdan beri sahibim.Bu sadece yag.Asla saclarımı yıkamam.

Kücükken sacını yıkamakla ilgili bir çeşit travma falan mı gecirdin ?

Babam ben kücükken saçlarımı fırcalamayı cok severdi ve ben nefret ederdim.Bu cok komiksaclarımın benim kişiligimin bir parcası olması.

Yatak odanı tarif eder misin?

Ailemle oturdugum evdeki odam nerdeyse 10 yasımdan beri hic degismedi.Fakat uyudugum oda cok igrencbüyük ihtimalle hic saglıklı degil.Sanki bir hayvan kafesi.

Boş zamanlarında neler yapıyorsun?

Film izliyorumokuyorumher cesit müzik çalıyorum.Dürüst olmak gerekirse hic ilginc degilim.

Kız tipin nedir?

Bilmiyorum.Zevkim herzaman degişiyor.Eskiden çılgın kızları severdim zor olanları.Ama suanda degil.Doğrusu özel bir tip anlaysına sahip degilim.

Kimseyle cıkıyor musun?

Hayır suanda film üzerinde ilerliyorum.

Leonardo DiCaprio seni gelmene cok sevindigini söylüyor.Cünkü onun gençlerin taptıgı aktör sıfatını aldıgın icin.Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Wow.Bu gercekten harika.Bunu bilmiyorum.Odiger genc aktörler arasında en iyi kariyere sahip olan.Böyle bir kariyere sahip olmak benim de hosuma giderdi.
http://www.mileycyrusfan.yetkinforum.net

Röportaj/Robert Pattinson/OK!MAGAZİNE(Meksika)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Fan
» Robert Pattinson Biyografi
» Robert Pattinson Türkiye
» Robert Hakkında Bilmdikleriniz..
» Kristen Stewart Röportaj